Jauns Izpārdošana
DC5-38V Daudzfunkciju Voltmetrs Ammeter Elektroniskās Slodzes Battery Monitor Testeris Skatīt lielāku

DC5-38V Daudzfunkciju Voltmetrs Ammeter Elektroniskās Slodzes Battery Monitor Testeris

Jauns produkts

1 vienības:

Pieejams

€7.53

-18%

€9.29

Kopīgot

Vairāk informācijas

Funkcijas:

Mērīšanas shēmas saņem enerģiju no strāvas ievades portu, un nav nepieciešama papildu barošanas vadu.

LCD displejs, kas spēj attēlot spriegums, strāva, jauda, izplūdes mAH, izvadīšanas laiku un darba temperatūras.

Pilnīgas aizsardzības mehānismu ar dažādiem aizsardzības likumi, piemēram, undervoltage aizsardzību, pārsprieguma aizsardzība, pārstrāvas aizsardzību, pārspēt aizsardzības, overtemperature aizsardzības, virsstundu darba aizsardzības un vairāk jaudas.

Pārmaksa un overdischarge kontrole akumulatoru var sasniegt, nosakot atbilstošus undervoltage aizsardzību un pārsprieguma aizsardzības robežlielumus.

Ierobežot un kvantitatīvi akumulatora uzlādēšana un izlādēšana var panākt, nosakot atbilstošus taimauts aizsardzības un vairāk jaudas aizsardzības robežlielumus.

Paketē iekļauts:

1 * DC5-38V Akumulatoru Testeris Voltmetrs ammeter elektronisko slodzi, monitoru, lādētāju testeris

-----------------------

Produkta detalizēti:

1, LCD displejs

Normālā režīmā, LCD displeji ieejas sprieguma un ekspluatācijas temperatūra otrādi; uz leju rāda reālā-laika strāva, jauda, jaudas, un iztukšošanas laikā.

Aizsargātā režīmā, LCD displeji aizsardzības kodu.

Iestatījumu režīms, LCD displeji dažādu parametru iestatīšana kodi un parametru robežvērtības.

2, skaņu un gaismas signālu

Ja izejas spriegums ammeter ir ieslēgts, PALAIST rādītāju, vienmēr par un svilpe nav zvana, un, kad tas ir izslēgts, RUN indikators ir izslēgts, un svilpe nav zvana.Ievadot aizsardzības režīmā, skaņas signāls kritīsies signālu un PALAIST indikators mirgos.

3, uzlādes un izlādes jaudas un laika automātiski statistiku, cik ilgi vien izejas ir ieslēgts (PALAIST rādītājs ir vienmēr ieslēgts), lai sāktu statistika, izslēdziet jaudu (PALAIST indikators nav izgaismots), stop statistika, izslēgšanās statistikas dati tiek automātiski izdzēsti, displeja jaudu un laiku, Kad saskarne ir nospiests, ilgtermi nospiediet pogu, - attiecīgie dati var tikt izdzēsti.Lūdzu, skaidrs statistiku, pirms sākt statistika.Maksimālā izlādes jauda (OAH) un maksimālais izlādes laikā (OHP) var uzstādīt uz ieslēgta vai izslēgta, nosakot režīms (pēc noklusējuma off (izslēgts).Pēc atvēršanas sliekšņa vērtību var noteikt.Kad slieksnis ir pārsniegts, jauda tiek automātiski izslēgts un svilpe signalizācija.Akumulators ir uzlādēts un novada.

4. Nosakot atbilstošu pārsprieguma aizsardzības slieksnis un undervoltage aizsardzību slieksni, pārmaksa un overdischarge kontrole akumulators var tikt realizēta.Lai iegūtu detalizētu darbība, lūdzu, skatiet 4.4 Produkta lietojuma Piemērs.

5. Ideāls programmatūras un aparatūras aizsardzības mehānismu, un programmatūras aizsardzības slieksni var koriģēt.Pēc programmatūras aizsardzību, rezultāts ir izslēgts.

Aparatūras aizsardzībai:

Moduļa ieejas ostā ir anti-reverse aizsardzību, un otrā savienojuma nav apdegums.

Programmatūras aizsardzība:

OVP pārsprieguma aizsardzību (noklusējuma 38V, var iestatīt ar sevi, pēc tam, kad pārsprieguma aizsardzība, PALAIST indikators mirgo, LCD interfeiss parāda OVP.Akumulatora uzlāde, nosakot attiecīgu slieksni, var efektīvi novērstu akumulatora pārmaksa);

OCP pārstrāvas aizsardzības (noklusējuma 5.5, var iestatīt ar sevi, pēc pārstrāvas aizsardzību, PALAIST indikators mirgo, LCD displeji, OCP);

OPP vairāk strāvas aizsardzības (noklusējuma 200W, var iestatīt ar sevi, pēc tam, kad pie varas aizsardzību, PALAIST indikators mirgo, LCD displeji, OPP);

OTP pār temperatūras aizsardzība (noklusējuma 80 °C, var iestatīt ar sevi, pēc vairāk nekā temperatūras aizsardzību, PALAIST indikators mirgo, LCD rāda, OTP);

LVP undervoltage aizsardzību (noklusējuma 4.8 V, var iestatīt ar sevi, pēc undervoltage aizsardzību, PALAIST indikators mirgo, LCD rāda LVP, akumulatora izlādes testu un citas programmas, noteikt piemērotu LVP, var efektīvi novērstu akumulatora pārmērīga izlāde, lai netiktu sabojāt akumulatoru

6, sprieguma un strāvas mērītāja rezultāts ir iespējota pēc noklusējuma.

7, visu settable parametri atbalsta izslēgšanās atmiņa.

Produkta saskarnes detaļas

1, normālā režīmā interfeiss

Piezīme: Īsi nospiediet pogu, SW, lai pārslēgtu displeju, strāva, jauda, jaudas novadīšana un budžeta izpildes laika displeju.Nospiediet un turiet SW pogu, lai pārslēgtu displeju sprieguma un temperatūras displejs.ĀRĀ ir parādīta, kad jauda ir ieslēgta, un ĀRĀ nav redzams, kad jauda ir izslēgta.

2, aizsardzības režīms saskarne

Piezīme: Ja parametrs, ko mēra spriegumu ammeter pārsniedz iestatīto parametru robežvērtības, ievadiet aizsardzības režīmā, displejs aizsardzības kodu, jauda ir izslēgta, LED gaisma mirgo, un svilpe signalizācija.Aizsargātā režīmā, nospiediet šo pogu, lai izietu no aizsardzības režīmu.

Tagi: lādētājs ārsts, bk elektronisko slodze, cupchain, akrila akmeņi apģērbi, elektronisko dummy load, ammeter akumulators, lādētāju, voltmetrs, augstsprieguma voltmetrs, elektroniskā slodzes tests, pretestība elektronisko slodze.

Datu lapa

DIY Piederumi ELEKTRISKĀ
Zīmola Nosaukums aneng
Darbības Temperatūra -
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Barošanas Spriegums -
Precizitātes Klase -
Sertifikācija NAV
Izmēri 79*42*26mm
Displeja Tips Digitālās Tikai
Modeļa Numurs Voltu Mēraparātu Panelī

Recenzijas

Uzrakstīt recenziju

DC5-38V Daudzfunkciju Voltmetrs Ammeter Elektroniskās Slodzes Battery Monitor Testeris

DC5-38V Daudzfunkciju Voltmetrs Ammeter Elektroniskās Slodzes Battery Monitor Testeris

Saistītie Produkti: